Hjemmeside | Telefon | Adresser |
---|---|---|
På nettet
Send epost
|
Telefon416870000Faks: 52 84 60 55 |
BesøksadresseVeakrossen4276 VEAVÅGEN |
Montér er en del av Optimera AS, Norges største byggevarekjede. Vi har 131 Montér byggevarehus fra nord til sør, fulle av byggevarer for gjør-det-selv-markedet, byggmesterne og håndverkerne.
Vi hjelper deg
Vi i Montér er opptatt av å hjelpe deg med dine prosjekter, uansett om du skal bygge garasje, trenger nytt kjøkken eller bare en ny gressklipper.
Vi kan byggevarer og gjør alt vi kan for å gi deg best mulig service. Vår egen byggeserviceavdeling hjelper deg med hvordan du bør bygge og hvilke materialer du trenger. Vi kan også sette deg i kontakt med dyktige håndverkere når du ikke ønsker å gjøre jobben selv. Du finner byggeservice i alle våre byggevarehus. Les mer om tjenestene vi leverer her.
Norges største byggevarekjede
Montér er en del av Optimera - Norges største aktør innen salg og distribusjon av byggevarer, trelast og interiør med 200 utsalgssteder, 2200 ansatte og over 12 milliarder i omsetning. Virksomheten innbefatter Optimera Proff, Optimera Handel, Optimera Logistikk, Optimera Byggsystemer, Hansmark samt kjedene Flisekompaniet og Montér.
Optimera er en del av det internasjonale konsernet Saint-Gobain, som har mer enn 180.000 medarbeidere i 68 land og er Europas største distributør av byggevarer.
Tjenester
- Garderobeutstilling
- Gratis utlån av henger
- Hent i butikk
- Klimatiserte listverksrom
- Montérkonto
- Nøkkelsliping
- Snekker Service
- Tilbyr taksjekk