↓ Dette er en kommersiell tjeneste fra Amedia Marked
 
Hjemmeside Telefon Adresser

På nettet

Send epost

Telefon

52 80 98 80

Faks: 52 71 47 77

Besøksadresse

Sørhauggata 150
5527 HAUGESUND
  1. Beskrivelse
  2. Avdeling Karmøy

Våre ansatte

EiendomsMegler 1 har Norges mest tilfredse boligselgere. I følge Norsk Kundebarometer har EiendomsMegler 1 Norges mest tilfredse boligselgere. Velger du oss når du skal selge bolig, så lover vi å gjøre alt vi kan for at du blir en av dem.

 

Leiv Helge Kaldheim

Funksjon: Daglig leder/megler
Telefon: 52 80 98 85
Mobiltelefon: 900 59 089
E-post: leiv.kaldheim@em1.no
 

Knut Einar Rovik

Funksjon: Megler
Telefon: 52 80 98 83
Mobiltelefon: 907 83 233
E-post: knut.rovik@em1.no
 

Runar Aarekol

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 52 80 98 87
Mobiltelefon: 911 72 820
E-post: runar.aarekol@em1.no
 

Øystein Vestre

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 52 80 98 75
Mobiltelefon: 906 83 633
E-post: oystein.vestre@em1.no
 

Jan Erik Østbø

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 52 80 98 72
Mobiltelefon: 464 23 323
E-post: jan.erik.ostbo@em1.no
 

Aud Prestegard Brandt

Funksjon: ;Medhjelper
Telefon: 52 80 98 80
E-post: aud.brandt@em1.no
 

Liv Grethe Bergjord

Funksjon: Serviceansvarlig
Telefon: 52 80 98 74
E-post: liv.grethe.bergjord@em1.no
 

Randi Bugge Stange

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF/fagansvarlig
Telefon: 52 80 98 76
Mobiltelefon: 957 71 103
E-post: randi.bugge.stange@em1.no
 

Håkon A. Nilsen

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 52 80 98 71
Mobiltelefon: 922 86 486
E-post: hakon.nilsen@em1.no
 

Hege Eriksen Nilsen

Funksjon: Medhjelper/oppgjør
Telefon: 52 80 98 80
E-post: hege.eriksen.nilsen@em1.no
 

Monica Mørk Vikse

Funksjon: Eiendomsmegler MNEF/prosjekt
Telefon: 52 80 98 82
Mobiltelefon: 941 33 858
E-post: monica.vikse@em1.no
 

Johan Helgeland

Funksjon: Salgsansvarlig prosjekt
Telefon: 52 80 98 73
Mobiltelefon: 915 81 018
E-post: johan.helgeland@em1.no
 

Hilde Persson

Funksjon: Medhjelper
Telefon: 52 80 98 80
E-post: hilde.persson@em1.no
 

Hedda C. Knutsen

Funksjon: Medhjelper
Telefon: 52 80 98 80
E-post: hedda.knutsen@em1.no