FOTBALL: Tirsdag kveld settes det punktum for gruppespillet i Norway Cup. Haugesunds Avis har sendt over 70 kamper med lokale lag fra gruppespillet.

SE ALLE NORWAY CUP-KAMPENE I OPPTAK HER

Fra onsdag er det klart for sluttspillet, som vi selvsagt også sender fra. Her kan du se hvilke kamper med lokale lag vi sender fra sluttspillet. Sendeskjemaet oppdateres forløpende.

Kampene kan du se på vår sportsplattform Direktesport. Den totale oversikten over alle kampene fra Norway Cup finner du her.

OBS! Endringer kan forekomme.

Sendeskjema sluttspill lokale lag:

LØRDAG 6. AUGUST:

15.15: Djerv 1919 2 - Årvoll 1 (Bronsefinale A-sluttspill/G19)

17.10: Nord - Dallas Texans 1 (Finale A-sluttspill/G17)

FREDAG 5. AUGUST

09.00: Bremnes - Ranheim (Finale B-sluttspillet/J19)

11.30: Sotra - Avaldsnes/Kopervik/Vard (Kvartfinale A-sluttspillet/J16)

12.30: Academy Elite - Nord (Kvartfinale A-sluttspillet/G17)

14.15: Årvoll 1 - Åkra 1 (Kvartfinale A-sluttspillet/G19)

15.00: Stord - Tromsø (Finale B-sluttspillet/G19)

15.30: Strindheim - Åkra (Kvartfinale A-sluttspillet/J19)

18.00: Nøtterøy - Odda (Finale A-sluttspillet/J13)

18.15: Sandviken - Nord (Semfinale A-sluttspillet/G17)

18.30: Loddefjord - Bremnes (Finale B-sluttspillet/G16)

19.30: Djerv 1919 2 - Mailantarki Care Sport (Semifinale A-sluttspill/G19)


TORSDAG 4. AUGUST

08.30: Richfield Soccer Ass. - Falkeid (1/8-finale B-sluttspill/J19)

09.00: Stord - Sokndal (1/8-finale B-sluttspill/G19)

09.00: Modum - Kopervik (1/8-finale B-sluttspill/G19)

09.00: Canaan - Djerv 1919 (Kvartfinale A-sluttspill/7er/G15/16)

10.15: Sola - Djerv 1919 2 (1/16-finale A-sluttspill/G19)

10.15: Rena - Falkeid (1/8-finale B-sluttspill/J16)

11.30: Tynset - Torvastad (1/16-finale A-sluttspill/J17)

12.45: U de Chile - Halsnøy (1/16-finale A-sluttspill/J15)

12.45: Þróttur - Haugar 1 (1/16-finale A-sluttspill/J15)

14.00: Nord - Fløy (1/16-finale A-sluttspill/G15)

14.00: Moss - Vard (1/16-finale A-sluttspill/G15)

14.30: Førde - Djerv 1919 (Semifinale A-sluttspill 7er/G15/G16)

17.15: Åkra - Nordhordland (1/8-finale A-sluttspill/J19)

17.15: Nord - Jotun (1/8-finale A-sluttspill/G17)

18.30: Nordhordland - Djerv 1919 2 (1/8-finale A-sluttspill/G19)

18.30: Brumunddal 1 - Åkra 1 (1/8-finale A-sluttspill/G19)

18.30: Falkeid - Årvoll 1 (1/8-finale A-sluttspill/G19)

18.30: Hapoel Eshkol - Stord (Semifinale B-sluttspill/G19)

18.30: Åsane - Vindafjord (Semifinale B-sluttspill/J17)

19.45: Haugar - Stabæk (1/8-finale A-sluttspill/J15)

ONSDAG 3. AUGUST

08.00: Nord - Averøykameratene (1/64-finale A-sluttspill/G16)

08.00: Asker - Haugar 2 (1/64-finale A-sluttspill/G16)

08.00: Åkra 2 - Charlottenlund (1/64-finale B-sluttspill/G16)

10.00: Skarp IF/TIL/Hamna - Sauda (1/16-finale A-sluttspill/J15/16)

11.15: Vard - Reinen (1/32-finale A-sluttspill/G15)

12.30: Osterøy - Skjoldar (1/32-finale A-sluttspill/J15)

12.30: Nordhordland - Haugar (1/32-finale A-sluttspill/J15)

12.30: Sædalen - Djerv 1919 1 (1/32-finale B-sluttspill/G16)

12.30: Etne - Flaktveit (1/32-finale B-sluttspill/J15)

12.30: Kolnes - Stordal (1/32-finale B-sluttspill/J15)

13.30: Kopervik - Lørenskog (1/(16-finale B-sluttspill/G19)

14.30: Sauda - Nesna (1/32-finale B-sluttspill/G16)

14.45: Tertnes - Haugar 3 (1/32-finale B-sluttspill/G16)

15.00: Stegaberg/Skjold - Rana 2 (1/32-finale A-sluttspill/G16)

15.00: Vigør - Åkra 1 (1/32-finale A-sluttspill/G16)

18.00: Varegg - Haugar 1 (1/32-finale A-sluttspill/G16)

18.00: Askvoll og Holmedal - Haugar 2 (1/16-finale B-sluttspill/J15

18.00: Stegaberg/Skjold - Røa (1/16-finale B-sluttspill/J15)

18.00: Kopervik - Harding (1/16-finale B-sluttspill/J15)

18.00: Otta/Lom/Fron - Vedavåg (1/16-finale B-sluttspill/J15)

18.00: Rustad Abildsø - Etne (1/16-finale B-sluttspill/J15)

18.00: Brumunddal - Djerv 1919 1 (1/16-finale B-sluttspill/G16)

19.00: Bremnes - Hareid (1/16-finale B-sluttspill/J15)

19.00: Pors - Sauda (1/16-finale B-sluttspill/G16)