Resultatene fra Haugesundstevnet i skyting

Haugesundstevnet inngår i Westcon Cup, som ble vunnet av Audun Kvandal fra Røldal.

Haugesundstevnet inngår i Westcon Cup, som ble vunnet av Audun Kvandal fra Røldal.

Artikkelen er over 4 år gammel
DEL

HAUGESUND: Sveio og Haugesund skytterlag arrangerte torsdag Haugesundstevnet i skyting på Kalland.

Einar Johansen fra Time skytterlag vant stevnet med 346 poeng. To poeng foran trioen Audun Kvandal (Røldal), Liv Sollesnes(Jondal) og Håvard Sørheim (Stord) som alle tre hadde 344 poeng.

Junior ble vunnet av Stords Tonje Engevik på 349 poeng.
Eldre Rekrutt ble vunnet Anna Innvær fra Bremnes med 349 poeng.

Resultatliste Haugesundstevnet

Klasse 3-5:
1. Einar Johansen, Time (5) 346,
2. Audun Kvandal, Røldal (5) 344,
3. Liv Sollesnes, Jondal (5) 344,
4. Håvard Sørheim, Stord (5) 344,
5. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord (5) 343

V55:
1. Svein Terje Ohm, Skjold 343,
2. Terje Høyland, Time 342,
3. Egil Time, Time 342

Klasse 1:
1. Øyvind Guggedal, Klepp 248,
2. Terje Ljostveit, Sauda 245,
3. Erling Lodden, Bømlo 245

Klasse 2:
1. Lars Morten Nesse, Bremnes 333,
2. Gunnar Vestvik, Bømlo 330,
3. Tor Eckhoff Gjermestad, Egersund 323

Rekrutt:
1. Line Rødland, Klepp 344,
2. Hannah Johansen, Time 342,
3. Olve Grønås Birkeland, Sveio 342

Eldre rekrutt:
1. Anna Innvær, Bremnes 349,
2. Regine R. Nordvik, Stavanger 348,
3. Tjerand Ruben Røgenes, Vindafjord 348

Junior:
1. Tonje Engevik, Stord 349,
2. Ola Angeltveit, Stord 347,
3. Espen Stenhaug, Stavanger 346

V65:
1. Per Gjesdal, Gjesdal 350,
2. Johannes Skaar Bakke, Strandebarm 349,
3. Knut Dalland, Hatlestrand og Ølve 349,
3. Gunnbjørg Ågotnes, Sartor 349

V73:
1. Åsmund Idland, Gjesdal 349,
2. Ingebrigt Heradstveit, Tørvikbygd 348,
3. Lars Færevåg, Jondal 348

Hovedskyting:

Klasse 1:
 1. Øyvind Guggedal, Klepp 248,
2. Terje Ljostveit, Sauda 245,
3. Erling Lodden, Bømlo 245,
4. Per Frode Halsnes, Karmøy 242,
5. Jostein Ellingsen, Karmøy 241,
6. Morten Sund, Husnes 241,
7. Nils Ove Eidsnes, Stord 234,
8. Liv Karin Strand, Bjerkreim 231,
9. Lars Mæland, Bremnes 226,
10. Rita Guggedal, Klepp 223,
11. Ivar Rødland, Klepp 219,
12. Dag Ove Angeltveit, Stord 204

Klasse 2:
1. Lars Morten Nesse, Bremnes 238,
2. Gunnar Vestvik, Bømlo 237,
3. Tor Eckhoff Gjermestad, Egersund 228,
4. Margrete Gjerald Mehl, Kvinnherad 226

Klasse 3:
1. Olav Teigland, Tysnes 234,
2. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 230,
3. Ole Andreas Løve Storesætre, Tysnes 227,
4. Marie Asbjørnsen, Stavanger 226,
5. Gunnar Innvær, Bremnes 225,
6. Knut-Ove Eidsnes, Stord 223,
7. Vidar Storesætre, Tysnes 215

Klasse 4:
1. Morten Hidle, Bremnes 242,
2. Thomas Sørheim, Stord 241,
3. Simon Gerhard Simonsen, Karmøy 240,
4. Arne Birkeland, Sveio 239,
5. Brynjar Grønås Birkeland, Sveio 238,
6. Knut Åkre, Odda 238,
7. Sigmund Løken, Stord 238,
8. Stig Andrè Rødland, Klepp 237,
9. Egil Berakvam, Vindafjord 236,
10. Asbjørn Sevland, Karmøy 235,
11. Jonny Innvær, Bremnes 235,
12. Arvid Tufta, Kvinnherad 234,
13. Lars Johan Hereid, Skarpskytten 234,
14. Morten Magne Helland, Stord 232,
15. Bjørn Petter Leite, Stavanger 232,
16. Steinar Skorpa, Stavanger 232,
17. Elisabeth Bakke, Egersund 232,
18. Dagfinn Mehl, Kvinnherad 231,
19. Thorbjørn Samland, Skånevik 230,
20. Ingvar M. Legland, Bremnes 230,
21. Tore Nedland, Haugesund 230,
22. Trond Saksvik, Haugesund 230,
23. Håvard Kambo, Etne 229,
24. Inge Brigt Kvam, Stavanger 229,
25. Reinert Bokn, Finnøy 228,
26. Einar Sigmund Engelsen, Høylandsbygd 227,
27. Ole Bennæs, Kvinnherad 226,
28. Godtfred Innvær, Bremnes 226,
29. Sissel Bokn, Finnøy 222

Klasse 5:
1. Einar Johansen, Time 247,
2. Håvard Sørheim, Stord 246,
3. Svein Magne Stokkevåg, Vindafjord 244,
4. Audun Kvandal, Røldal 244,
5. Liv Sollesnes, Jondal 244,
6. Arne Engevik, Stord 244,
7. Anders Walde Mikkelson, Stord 243,
8. Jostein Lassen, Stavanger 243,
9. Jens Tore Engevik, Stord 242,
10. Knut Jørgen Brodahl, Stavanger 242,
10. Baste Sudmann, Time 242,
12. Kjell Strand Hovland, Klepp 242,
13. Johannes Hundseid, Etne 241,
14. Ørjan Almeland Sjo, Høylandsbygd 241,
14. Odd Arild Stava, Karmøy 241,
16. Tore Indreiten, Stavanger 241,
17. Heine Nes, Hatlestrand og Ølve 241,
18. Frode Kloster, Rennesøy 241,
19. Kåre Kvaløy, Sauda 241,
20. Øyvind Lønning, Åsane/Hordvik 240,
21. Eivind Lien, Ølen 240,
22. Trond Inge Rødland, Klepp 240,
23. Torgeir Pleym Iversen, Haugesund 239,
24. Arild Einar Steinsnes, Haugesund 239,
25. Kristian Løve, Karmøy 239,
26. Frode Markhus, Husnes 238,
27. Martin Haugsgjerd Eikenæs, Sveio 238,
28. Ståle Kloster, Rennesøy 237,
29. Bjørnar Wikane, Jondal 237,
30. Geir Innvær, Bremnes 236,
31. Arve Sevland, Karmøy 235,
32. Sander H Engevik, Stord 235,
33. Torbjørn Tjørhom, Øvre Sirdal 235

Klasse V55:
1. Egil Time, Time 245,
2. Kristian Djuvsland, Hatlestrand og Ølve 245,
3. Terje Høyland, Time 244,
4. Svein Terje Ohm, Skjold 244,
5. Dag Voigt, Egersund 244,
6. Bodvar Øvrevik, Finnøy 242,
7. Arne Johan Vik, Tysnes 242,
8. Nils Seldal, Klepp 242,
9. Paul Vaule, Hå skytterlag 242,
10. Per Jan Sandven, Ullensvang 241,
11. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 241,
12. Ivar Ueland, Klepp 239,
13. Tor Ole Nedland, Haugesund 239,
14. Geir Mikkelson, Stord 238,
15. Odd Inge Austrheim, Haugesund 237,
16. Harald Kambo, Stavanger 234,
17. Nils Gunvald Hamre, Røldal 234,
18. Olav Magne Nesse, Bremnes 232,
19. Leiv Håkon Kaldestad, Husnes 231,
20. Jan Gunnar Innvær, Bremnes 200

Klasse ASP:
1. Christoffer Andreassen, Karmøy 211,
2. Joakim Ferco Ellingsen, Karmøy 237,
3. Erik Fylkesnes, Bremnes 207,
4. Ådne Haugen, Etne 216,
5. Halvard Hjorteland, Karmøy 188,
6. Jonatan Lodden, Bømlo 231,
7. Aleksander Olsen Lie, Sveio 191,
8. Henrik Opheim, Karmøy 237,
9. Nina Marie B. Simonsen, Karmøy 227,
10. Sindre Stormo, Sveio 203,
11. Haldor Valø, Stord 210,
12. Kris Normann Vestvik, Bømlo 224,
13. Aleksander Walland, Karmøy 230,
14. Thomas Westerlund, Etne 220

Klasse R:
1. Hannah Johansen, Time 245,
2. Magnus Hiksdal Øglænd, Ølen 244,
3. Line Rødland, Klepp 244,
4. Olve Grønås Birkeland, Sveio 244,
5. Hauk Hamre-Hagen, Etne 243,
6. Erika Paulona Nylund Nygaard, Høylandsbygd 242,
7. Øystein Børve, Etne 242, 8. Lars Haukås, Sveio 239, 8.
Jens Martin Engevik, Stord 239,
10. Erling Lien Jr., Ølen 239,
11. Mathias Håland, Etne 235,
12. Maren Kvaløy, Sauda 235,
13. Odne Storebø, Sveio 233,
14. Tor Audun Rullestad, Etne 233,
15. Mathilde Gravelsæter, Etne 232,
16. Daniel Tjoflot, Sveio 232,
17. Nataniel Myklebust, Egersund 232,
18. Even Øyjord Rødne, Etne 231,
19. Jørgen Ljostveit, Sauda 230,
20. Hugo Berge, Haugesund 228,
21. Torstein Stokkevåg Kolås, Etne 227,
22. Oda Kambo Hersvik, Etne 226,
23. Morten Kambe, Haugesund 221,
24. Sebastian Dahlberg, Ølen 217,
 25. Kristian Silde, Etne 213,
26. Josef Ådnanes, Bremnes 211,
27. Andreas Trovåg, Haugesund 186,
28. Sander Tveitastøl, Haugesund 177

Klasse ER:
1. Ardian Gjuvsland, Sveio 250,
2. Anna Innvær, Bremnes 250,
3. Regine R. Nordvik, Stavanger 249,
4. Goro Emilie Hiksdal Øglænd, Ølen 248,
5. Tjerand Ruben Røgenes, Vindafjord 248,
5. Katrine Våmartveit Lothe, Stord 248,
7. Albert Sudmann, Time 248,
8. Kristian Vedøy Kyvik, Stord 247,
9. Marius Solheim Wikane, Jondal 246,
10. Ole Simen Eckhoff Gjermestad, Egersund 246,
11. Morten Øyeflaten, Strandebarm 246,
12. Sigurd Kvamsøy, Sveio 245,
13. Martin Voss, Stavanger 245,
14. Ragnhild Lien, Ølen 243,
15. Åsmund Eriksen Våmartveit, Bremnes 242,
16. Sannah Tveitastøl, Haugesund 242,
17. Even Vikanes, Stord 238,
18. Benjamin Østebø, Egersund 236,
19. Daniel Løvø, Stavanger 229,
20. Sindre Rødland, Egersund 229,
21. Tobias Eskeland, Stord 222,
22. Martin Haukefær, Stord 216,
23. Aina Sørli, Haugesund 147

Klasse J:
1. Tonje Engevik, Stord 249,
2. Ola Angeltveit, Stord 248,
3. Espen Stenhaug, Stavanger 246,
4. Tore Rødland, Klepp 245,
5. Oda Innvær, Bremnes 245,
5. Remy Larsen, Bømlo 245,
7. Ivar Tesdal Galtung, Etne 244,
8. Andreas Nordvik, Stavanger 244,
9. Sanne Hovland, Egersund 243,
10. Jonas Johannessen Bjerva, Stavanger 243,
11. Endre Åbø Hallingstad, Sauda 242,
12. Vilhelm Assersen, Egersund 241,
13. Andreas Solheim Wikane, Jondal 239,
14. Kårstein Ramsdal, Sveio 238,
15. Even Kvaløy, Sauda 235,
16. Louis Vold Vestvik, Bømlo 233

Klasse V65:
1. Per Gjesdal, Gjesdal 250,
1. Gunnbjørg Ågotnes, Sartor 250,
3. Johannes Skaar Bakke, Strandebarm 249,
4. Knut Dalland, Hatlestrand og Ølve 249,
5. Terje G. Pleym Iversen, Haugesund 249,
6. Sivert Skår, Time 249,
7. Jan Åge Thingvoll, Sand/Suldal 248,
8. Kirsten Vorland, Bømlo 248,
9. Sverre Krutnes, Jondal 248,
9. Olav Nesheim, Odda 248,
11. Erling Lien, Ølen 247,
12. Einar Vorland, Bømlo 246,
13. Jan M. Ellingsen, Karmøy 246,
14. Halvar Sævareid, Skjold 245,
15. Torleif Storhaug, Jondal 243,
16. Arild Røyrvik, Husnes 243,
17. Kåre Helland, Husnes 238,
18. Andreas Erve, Sveio 229

Klasse V73:
1. Ingebrigt Heradstveit, Tørvikbygd 249,
1. Åsmund Idland, Gjesdal 249,
3. Lars Færevåg, Jondal 248,
4. Morten Røssland, Husnes 247,
5. Nils Lothe, Jondal 247,
6. Malvin Ågotnes, Sartor 247,
7. Einar Kvaløy, Sauda 246,
8. Einar Monsen, Etne 245,
9. Håkon Bjørn Førland, Husnes 243,
10. Knut Trovåg, Ølen 242,
11. Johannes  Heggebø, Ølen 239,
12. Kåre Hellesund, Bømlo 238,
13. Olav Bjelland, Haugesund 230

Artikkeltags